جدیدترین خبرهای مازندران

نوآوری اولویت فرهنگ و ارشاد مازندران است

مازندران نوآوری فرهنگ و ارشاد را در الویت دارد

اخبار شمال

محمود شالوئی با بیان اینکه زمانی که مدیر کل ارشاد مازندران شدم اداره ارشاد رامسر از نظر مدیریتی وضعیت مشخصی نداشت گفت: با مطلوب شدن شرایط برای دیدار با اصحاب فرهنگ و رسانه به رامسر خواهم آمد.

وی افزود: شهرستان رامسر با داشتن جاذبه های طبیعی و خدادادی و هنرمندان و اصحاب رسانه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و برایم جالب و جاذب بود اولین سفر کاری من در این شهر رقم بخورد.

وی با اشاره به اینکه با ایجاد شرایط مطلوب برای دیدار با اصحاب فرهنگ و هنر نیمه اول آذر به رامسر سفر خواهم کرد تصریح کرد: در این دیدار به بررسی موضوعات فرهنگ و هنر و رسانه میپردازم و قول مساعد برای حل مشکلات خواهم داد.

شالوئی برای جابجایی زودهنگام مدیران ارشاد در رامسر خاطر نشان کرد: با ایجاد سیستم محوری در ادارات کاری کنیم سیستم مناسب شود تا نقل و انتقالات تاثیر بزرگی نداشته باشد و با نهایی شدن سیستم کارآمد در مجموعه خللی ایجاد نشود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران با بیان اینکه نظام سیستم محوری در همه ادارات نهادینه شود گفت: آدمها در ادارات نقش تعیین کننده ندارند و پس از مدتی جابجا میشوند ولی اصل مهم ثبات در سیستم محوری است.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ سال سابقه کار در ارشاد دارم و به عنوان رایزن این اداره در چندین کشور رفت و آمد داشتم تصریح کرد: پیوندی از کار در خارج از کشور دارم که اگر با تجربه کار در ایران در هم بیامیزیم طرحی نو ارائه خواهم داد.

شالوئی گفت: امتداد دهندگی و روزمرگی در مدیریت سودی ندارد و یک مدیر با نو آوری و خلاقیت سبب خلق اثرات ماندگاری خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن