جدیدترین خبرهای مازندران

۱۰۱ مسکن ویژه محرومان در ساری افتتاح می شود

ساری مسکن ویژه محرومان افتتاح میکند

اخبار شمال

سرهنگ محمد ساعی عصر سه شنبه در نشت با خبرنگاران با گرامیداشت هفته بسیج بر لزوم تببین دستاوردهای بسیج دراستای توسعه تاکید کرد: در استان ساری ۴۸ پایگاه و حوزه مقاومت در عرصه های گوناگون فعالیت دارند.

وی تعداد پایگاه مقاومت محلات را بیش از ۶۰۰ واحد برشمرد و گفت: در مجموع برنامه های هفته بسیج در بیش از ۹۴۹ پایگاه مقاومت برگزار می شود.

سرهنگ ساعی با اظهار اینکه ۹۰۰ برنامه شاخص در سطح شهرستان به مناسبت هفته بسیج در شهرستان اجرا می شود گفت: این برنامه ها در قالب ۲۳ عنوان مختلف برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه ساری، مسابقات ورزشی، افتتاح پایگاه مقاومت، افتتاح ۱۰۱ خانه محروم، ۲۵۰ نشست فرهنگی و بصیرتی، دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان، ۲۰۰ ایثارگر، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

سرهنگ ساعی، تعداد غرفه های نمایشگاه اقصتاد مقاومتی را ۶۵ واحد برشمرد و گفت: این نمایشگاه با حضور مسئولان استانی افتتاح خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه ساری، حضور بسیجیان در نمازجمعه، نمایشگاه دستاوردهای بسیج و دیدار با خانواده شهدا و ویزیت رایگان در مناطق مختلف ساری از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

سرهنگ ساعی یادآور شد: در ایام هفته بسیج ۵۰ برنامه مسابقات ورزشی مانند دو همگانی، جنگل نوردی، دوچرخه سواری و غیره نیز برگزار می شود.

وی با اشاره به آغاز اردوی راهیان نور دانش آموزی گفت: ۲۵۰ نفر از دانش آموزان هفته جاری به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن