جدیدترین خبرهای گرگان

تفکر بسیجی بن بست‌ها را از بین می برد

گرگان-سخنرانی سردار معروفی

اخبار شمال

سردار حسین معروفی بعدازظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج یک سازمان نظامی نیست بلکه یک فرهنگ، آرمان و اراده است که در ۳۹ سال گذشته منشأ خیر و برکات زیادی برای انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: فرهنگ بسیج برگرفته از مکتب وحی و ائمه اطهار (ع) و منطق آن برگرفته از قیام سیدالشهدا (ع) است، فرهنگ و تفکری که هر جا ورود کرده، بن‌بست ها را از بین برده است.

معروفی گفت: بسیج برای خدمت و ایستادگی در برابر ظلم و کفر و کمک به اصلاح امور تلاش می کند.

وی ادامه داد: بسیج توانسته در آن سوی مرزها هم تأثیرگذاری خود را داشته باشد و مقاومت فلسطین و انصارالله نمونه آن است.

معروفی تصریح کرد: حضور بسیج حضوری معنادار و عاشورایی است و به فرموده امام «بسیج بت شکن است» چون منطق آن مطابق با منطق قرآن و اهل بیت است.

وی با بیان این که انسان هایی که در چارچوب بسیج فعالیت می کنند پرورش یافته مکتب رسول الله و اهل بیت هستند، تأکید کرد: زیبایی حرکت بسیج را در تمام عرصه های انقلاب اسلامی می بینیم.

معروفی گفت: این حرکت چه در عرصه سازندگی، فرهنگی، مقابله با ناهنجاری ها، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی، استکبارستیزی با بصیرت نافذ و غیره مشاهده می کنیم.

وی با بیان این که بسیجی انسانی کم توقع، مخلص، عاشق و پای کار است و همه باید از توان بسیج کمک بگیرند، افزود: در قالب تسهیلات مشاغل خانگی وام داده و بازاریابی برای مشاغل خرد را هم انجام می دهیم.

معروفی همچنین از ورود به حوزه به منابع طبیعی و حفظ و حراست از جنگل ها خبر داد و گفت: همچنین به دنبال به سرانجام رسیدن سد نرماب هستیم و اگر این کار صورت گیرد ۵۲۰ هزار نفر از مردم منطقه می توانند آب شرب داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن