جدیدترین خبرهای گیلان

۶۰۰ اثر به جشنواره مطبوعات در مازندران ارسال شد

علی یوسفی صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران از ارسال حدود ۶۰۰ اثر از فعالان رسانه‌ای مازندران در بخش‌های مختلف به دبیرخانه هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران خبر داد.

وی با اشاره به تنوع ارزنده آثار در جشنواره امسال بیان داشت: خوشبختانه مشارکت چهره‌های مطرح رسانه‌ای مازندران نوید جشنواره‌ای جذاب را می‌دهد.

دبیر هفتمین جشنواره مطبوعات مازندران با تأکید بر اینکه شرکت‌کنندگان در جشنواره دقیقا بر اساس شیوه‌نامه جشنواره آثار خود را ارسال کنند، خاطرنشان کرد: متأسفانه علیرغم اینکه در مصاحبه‌های قبلی نیز تذکر داده شد که هر شرکت‌کننده فقط می‌تواند در دو بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر ارسال کند اما بازهم تعدادی از همکاران رسانه‌ای تعداد آثار بیشتر یا بیش از دو موضوع جشنواره، اثر ارسال کردند.

یوسفی ادامه داد: آثار مازاد ارسالی به‌صورت تصادفی حذف می‌شود و ممکن است برخی از آثار حذف‌شده کیفیت بالاتری داشته باشد که ضروری است شرکت‌کنندگان دقت نظر بیشتری داشته باشند.

وی همچنین متذکر شد: برخی از شرکت‌کنندگان ممکن است بانام مستعار در جشنواره شرکت کنند که ضروری است تمامی فعالان رسانه‌ای بانام اصلی خود برای برخورداری از جوایز جشنواره ازجمله سفر خارجی در صورت کسب عنوان برتر در جشنواره شرکت کنند.

دبیر هفتمین جشنواره مطبوعات مازندران در پایان با اشاره به اینکه باید تمامی آثار ارسالی دارای نام صاحب اثر باشد، گفت: چنانچه اثری فاقد نام صاحب اثر است، باید از سوی مدیرمسئول رسانه، اثر ارسالی با ذکر نام اثر همراه با مهر رسانه مورد تأیید قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن